Tiimiüritused ja seiklused värskes õhus

Korduma kippuvad küsimused

Teenuse tellimiseks tuleb teha broneering läbi Wanderlust.ee kodulehekülje broneerimissüsteemi.

 1. Vali sobivad tooted ja teenused ning täida vajalikud väljad
 2. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus (eurodes)
 3. Tasuda saab pangalingi kaudu

Matkal osalemise broneering jõustub alates makse sooritamisest.

Kahjuks mitte. Kõigi meie matkade eest palume tasuda ülekandega.

See sõltub konkreetsest matkast. Üldjuhul sisaldub hinnas matkamiseks vajaminev varustus (näiteks räätsad või fatbike), matkajuhi teenus ning jook ja suupisted.

Meie matkadel osalemine üldjuhul ei eelda suurt füüsilist ettevalmistust. Samas peab osaleja olema teadlik iseenda võimetest ja tervislikust seisundist. Meie matkad on erineva raskusastmega. Soovitame valida endale jõukohane matk. Fatbike’i matkal aitavad väntajat vajadusel elektrimootorid.

Meie matkadele on oodatud igas vanuses inimesed. Vanuse ülempiiri ei ole. Osaleja peab olema teadlik iseenda võimetest ja tervislikust seisundist. Lastega matkamise kohta vaata järgmist küsimust.

Matkale ootame lapsi kes suudavad marsruuti läbida grupiga sarnases tempos. Matkadel osalevate lastega peab kaasas olema lapsevanem või täisealine saatja. Täpsustuseks võta ühendust matkajuhiga.

Karvase sõbraga looduses matkamine on vahva tegevus, kuid ohutuse eesmärgil palume neile fatbike’i ja räätsamatka ajaks leida hoidja. Koduloomaga jalgsimatkale tulemise küsimuses võta ühendust matkajuhiga.

Enne igat matka saadame osalejatele täpsustatud info matka kohta. Hea kui saaksid kohal olla vähemalt 20 minutit enne matka algust, et saaksime õigeaegselt matkaga alustada.

Meie plaanilised matkad kestavad üldjuhul 2,5-3 tundi. Tellimusmatka korral saame koostada sulle sobiliku kestvusega matka.

Matkariietus on parim valida ilmateatest lähtuvalt. Eelistatud on kihiline riietus, et vajadusel saaksid riidekihte ära võtta või juurde lisada. Jalanõud vali samuti vastavalt ilmale. Üldjuhul on parim matkajalats matkasaabas, rabamatkale sobib ka kummik.

Nautida! Vihmakindel riietus aitab matkast iga ilmaga rõõmu tunda. Jälgi ilmateadet ning riietu vastavalt.

Kõige parem kui leiad oma piletile uue omaniku. Kui see aga ei õnnestu, siis tühistades osalemise:

 • 5 või enam nädalat enne üritust hüvitatakse 80% pileti maksumusest
 • 3 või 4 nädalat enne üritust hüvitatakse 50% pileti maksumusest
 • vähem kui 3 nädalat enne üritust tasutud summat ei tagastata

Kõigis matka puudutavates küsimustes võta telefoni teel ühendust matkajuhiga, kelle kontaktid oled saanud koos matka kinnituskirjaga.

 • Wanderlust Matkade kinkekaarti saab osta erinevas vääringus summas 25€-100€
 • Kinkekaardi väljastame pärast ostu ostja e-mailile
 • Kinkekaarti saab kasutada avaliku matka piletite ja muude teenuste ostmiseks
 • Kinkekaart kehtib ühe aasta jooksul ostukuupäevast
 • Kui oled tarbija (ja mitte juriidiline isik), on sul õigus kinkekaardi müügilepingust taganeda 14 päeva jooksul alates ostu sooritamisest. Selleks palume saata avaldus e-posti aadressile [email protected]

Kirjuta meile ja me vastame hea meelega!

Privaatsuseelistused
Seda veebisaiti sirvides võivad erinevad kolmanda osapoole poolt pakutavad teenused salvestada sinu veebilugejasse informatsiooni küpsistena. Siin saad oma privaatsuseelistuste abil piirata informatsiooni salvestamist. Mõningat laadi küpsiste blokeerimine võib mõjutada veebilehe kasutuselamust negatiivselt.
Loading content...