Tiimiüritused ja seiklused värskes õhus

Reisikorraldajale

Ürituse korraldamine vabas õhus pole kunagi olnud lihtsam!

Tere tulemast firmasse Wanderlust Matkad, mis on üks Eesti juhtivaid ürituste korraldajaid looduses!

Kas soovite pakkuda unustamatuid kogemusi kaunis Eesti looduses?

Oleme kohalikud ja meil on teadmised, kuidas asjad siin käivad. Seetõttu suudame teile pakkuda just teie vajadustele sobilikke lahendusi.

Kas otsite partnerit, kes tõeliselt mõistab teie soove?

Wanderlust.ee pakub laia valikut keskkonnasõbralikke ja ehedaid elamusi üle kogu Eesti, sealhulgas Tallinnas.

Kas hindate lahendusi, mis on kohandatud just teie vajadustele?

Meil on aastatepikkune rahvusvaheliste klientide teenindamise kogemus ja oleme valmis teid aitama ürituse korraldamisel, mis vastab just teie ootustele.

There is nothing to show here!
Slider with alias jalgsimatk-suvi-340x254x3 not found.

Kujutlege partnerit, kes on:

 • Kvaliteedile pühendunud
 • Paindlik
 • Usaldusväärne
 • Kaasamõtlev

Oleme liikmed turismiorganisatsioonides:

Oleme teile abiks, kui kavandate:

 • Motiveerivaid stiimulreise
 • Kaasahaaravaid konverentsi eel- või järeltuure
 • Energiat andvaid meeskonnaüritusi
 • Silmi avardavaid turismireise

Meie lai partnerite võrgustik hõlmab cateringi pakkujaid, meeskonnatöö koolituste korraldajaid ja ruumide rentijaid, võimaldades meil pakkuda teile täislahendust.

Looduses viibimisel on positiivne mõju

Oleme oma üritustel näinud, kuidas looduses viibimine:

 • Toob meeskonnad igapäevarutiinist välja
 • Avab inimesi ja loob tugevamaid omavahelisi suhteid
 • Toetab nii füüsilist kui ka vaimset heaolu
 • Loob ühiseid ägedaid mälestusi

Meie teenused

Pakume mitmekesiseid tegevusi, sealhulgas erinevat liiki matku, kaasahaaravaid töötubasid, põnevaid mobiilimänge ja maitsvaid kulinaarseid avastusi. Tegevused toimuvad üle kogu Eesti, metsades, rabades ja veekogudel.

Jalgsimatk

Räätsamatk

“Soo” filmi jälgedes

Päkapiku­matk

Kanuumatk

Süstamatk

SUP-matk

E-fatbike matk

Orienteeru­mise ABC

Ellujäämis­koolitus

Laskumine

Bushcraft töötuba

Meeskonna­koolitus

Mõtte­mustrite murdmine

Kangem kui kangelane

Tagasi tulevikku

Matkatoit

Metsarestoran

Meie paketid

Pakettides oleme populaarseimad matkad kokku pannud arendavate koolituste ja töötubadega ning pakume ka toitlustust.

Omadega rappa

Särtsu ja sädet

Taevalikult hea

Tohoo tonti

Täitsa metsas

Meid usaldavad

Kliendid meist

Uko Paabumets
Pro Beauté
Juhatuse liige

Matkade asukohad on valitud väga huvitavalt, kuhu ei pruugiks ise muidu üldse sattuda. Mulle väga meeldib meie valitud partneri Wanderlust.ee põhjalikkus ja ettevalmistatus, mis tagab iga kord lisaks kaunitele vaadetele ka huvitavat teavet ning ka väikest sportliku soorituse võimalust. Mis mulle aga eriliselt meeldib on võimalus ennast kontori poolelt välja tuua ja suhelda meie klientidega otse, sundimatult, vahetult ning positiivselt. On tekkinud tõeline kogukonna tunne, sest paljud on osalenud kõikidel matkadel. Nendel päeval saab ennast täielikult välja lülitada kõigest argisest…

Marju Kuusik ja Helena Jõerand-Konsap
ERGO
Koolitus- ja värbamisspetsialistid

Korraldasime 2021 suvel-sügisel meeskonnakoolitused kõigile ERGO Kindlustuse töötajatele. Meil ei ole olnud pikka aega võimalust osakonniti kokku tulla ja midagi ühiselt ette võtta, seega päeva looduses koos oma meeskonnaga oodati väga. Töötajate tagasiside erinevatele meeskonnakoolitustele oli ülivõrdes positiivne. Matkad olid kõigile jõukohased, maastikud põnevad, jagati huvitavat teavet ümbruse kohta ning matkad lõppesid väga maitsva metsarestoraniga. Siirad tänusõnad kogu Wanderlusti tiimile.

Christoph Maichel
Wahtari GmbH
CEO

Kogege maagilist Eesti loodust!

Hiljuti oli mul rõõm käia Wanderlusti poolt korraldatud räätsamatkal kood toitlustusega ning pean ütlema, et see jääb meelde pikaks ajaks. Kogemus oli eriline tänu erakordsele personalile. Nende kompetentsi oli tunda meie teekonna igas aspektis. Sõbralik olek tekitas tunde, nagu oleksime ekspeditsioonil pigem kauaaegsete sõprade kui giididega. Kogu reisi korraldus oli laitmatu. Kirsiks tordil oli kohalik toitlustus. Kokkuvõttes, kui soovite sukelduda võrratusse Eestimaa loodusesse meeskonnaga, kes teie kogemusest tõeliselt hoolib, siis selleks ongi Wanderlust. Nad pakuvad kõrgeimat standardit üritustele vabas õhus ja ma ootan põnevusega oma järgmist seiklust nendega!

Kristjan Alles
Pro Beauté
Turundusspetsialist

Looduses liikumine on alati meeli värskendav ja inspireeriv. Wanderlusti meeskond teab täpselt kuidas pakkuda enneolematut matkaelamust niimoodi, et kilomeetrid kaovad jalge all täitsa märkamatult. Kuigi mulle meeldib käia metsas ning matkamas siis matkata koos giidiga on midagi hoopis teistsugust. Matkasarja üheks olulisemaks osaks on suhtlus meie klientidega ning ühtse kogukonna kasvatamine. Kõige enam pakub rõõmu, kui matka lõpus on inimestel näod naerul ja põsed rõõsad.

Privaatsuseelistused
Seda veebisaiti sirvides võivad erinevad kolmanda osapoole poolt pakutavad teenused salvestada sinu veebilugejasse informatsiooni küpsistena. Siin saad oma privaatsuseelistuste abil piirata informatsiooni salvestamist. Mõningat laadi küpsiste blokeerimine võib mõjutada veebilehe kasutuselamust negatiivselt.
Loading content...